ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

Zarządzanie

 
Zapraszamy na studia podyplomowe
Centrum Studiów Podyplomowych w Nysie
Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej

 


Kierunek: Zarządzanie zasobami ludzkimi

Rodzaj i czas trwania studiów: 2 semestry (200 godzin). Zajęcia prowadzone są w formie wykładów, ćwiczeń i zajęć praktycznych.

Adresaci: Absolwenci studiów wyższych licencjackich, inżynierskich lub studiów magisterskich, chcących zdobyć wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Cel: Celem studiów jest wykształcenie kadry przygotowanej do pracy w charakterze menedżera średniego i wyższego szczebla w systemie zarządzania kapitałem ludzkimi, w dziale zasobów ludzkich, w branży IT, marketingowej i wielu, wielu innych. Po ukończeniu kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi absolwent znajdzie zatrudnienie w przedsiębiorstwach krajowych ale także międzynarodowych, na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, w działach rekrutacji i zatrudnienia, a także jako specjalista w branży doradztwa personalnego. Będzie mógł także zostać trenerem szkoleń w branżach różnego rodzaju.


Dane teleadresowe:
Centrum Studiów Podyplomowych WSTH w Nysie, ul. Poznańska 1

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.       
  • 77 409 04 58,
  • 77 435 12 54 wew. 23
  • 691 564 567
Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!