ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

Dalszy Rozwój Absolwenta

 

Perspektywy zawodowe  

 

Absolwent jest przygotowany do: promowania zdrowego stylu życia, planowania i realizowania edukacji zdrowotnej w szkołach i instytucjach wychowania, w miejscu pracy i w środowisku życia, ponadto ma przygotowanie do podjęcia pracy na stanowiskach samodzielnych w jednostkach ochrony zdrowia - szpitalach, przychodniach, sanatoriach i jednostkach naukowo-badawczych związanych z problematyką zarządzania środowiskowego. Absolwent może też  ubiegać się o stanowiska kierownicze, organizatorskie oraz związane z pracą bezpośrednią z klientami w ośrodkach SPA, Day-SPA, MEDI-SPA, gabinetach odnowy biologicznej, w hotelach, uzdrowiskach, gabinetach kosmetycznych z rozbudowaną ofertą zabiegową. Ponadto może pełnić funkcje edukatora zdrowego stylu życia w różnych instytucjach systemu ochrony zdrowia, w ośrodkach edukacyjnych i wychowawczych oraz organizacjach pozarządowych, a także samorządach terytorialnych.

 

DALSZE STUDIA MAGISTERSKIE

Studia magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej! Dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą  zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych.STUDIA MAGISTERSKIE GWSH

 

Studia trwają 2 lata (4 semestry). Po ich ukończeniu student otrzymuje tytuł magistra zarządzania w wybranej specjalności. Są to studia w systemie niestacjonarnym.

 

Dodatkowo dla naszych studentów:

  • ciekawe niezwykle przydatne specjalności
  • wykładowcy – praktycy prowadzący zajęcia w miłej przyjaznej atmosferze
  • wysokie stypendia a także promocje, zniżki, wygodny system płatności ratalnej,
  • Wszystkie zajęcia w jednym budynku w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Na terenie budynku studenci mają swoje strefy wypoczynkowe: zewnętrzną i wewnętrzną oraz do dyspozycji bezprzewodowy Internet

 

Dane teleadresowe:

Punkt Rekrutacyjno-Informacyjny w Nysie

  • 77 435 12 54 wew. 23, 24
  • 77 409 04 58, 77 409 04 59
  • 691 564 567
  • www.poznanska.nysa.pl  
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dokładne opisy kierunków i dokumenty rekrutacyjne TUTAJ

 

 

Zgodnie z obowiązującym Systemem Bolońskim, absolwenci studiów zawodowych pierwszego stopnia, legitymujący się dyplomem licencjackim, mogą kontynuować naukę na studiach zawodowych drugiego stopnia, tj. magisterskich w różnych kierunkach edukacji, nie tylko  w obszarze specjalności studiów licencjackich.

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd