ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI: 2 stycznia 2023 r. Wiele promocji i rabatów!

Dalszy Rozwój Absolwenta

 

SYLWETKA ABSOLWENTA Etyka społeczna i zawodowa

Cele kształcenia
Studia przygotowują na poziomie teoretycznym i praktycznym nowoczesną kadrę gotową do pełnienia roli specjalisty ds. etyki (w zakresie etyki biznesu, etyki reklamy, etyki środowiskowej, etyki mediów, etyki urzędniczej itp.).

 

Kompetencje i umiejętności
student w toku nauki zdobywa wiedzę w zakresie etyki ogólnej, etyk szczegółowych i dyscyplin pokrewnych, student nabywa także podstawy wykształcenia filozoficznego. Potrafi stworzyć kodeks etyczny przystosowany do warunków konkretnej organizacji: gospodarczej, społecznej, non profit. Posiada umiejętność  rozpoznawania i rozwiązywania problemów i konfliktów moralnych.

 

Możliwości zatrudnienia – przewidywane stanowiska i miejsca pracy
Absolwent może zajmować wszystkie stanowiska związane z pełnieniem funkcji doradczych i eksperckich w zakresie etyk szczegółowych (etyki zawodowe, etyka biznesu itd.) w organach administracji samorządowej, jednostkach służby zdrowia, organizacjach gospodarczych, firmach itp.  Po uzupełnieniu wykształcenia o Przygotowanie pedagogiczne może uczyć etyki w szkołach masowych na wszystkich poziomach edukacyjnych.

 

 

SYLWETKA ABSOLWENTA Dziennikarstwo i komunikacja Medialna

WIEDZA

Wiedza z zakresu nauk humanistycznych i społecznych, pozwalająca na prowadzenie działalności edukacyjnej i wychowawczej w zakresie dziennikarstwa i edukacji medialnej. Wiedza specjalistyczna w zakresie teorii komunikowania i mediów oraz dyscyplin pokrewnych.

 

KWALIFIKACJE ABSOLWENTA

Absolwent jest przygotowany do zawodu dziennikarza pracującego w periodycznych mediach masowych (radio, telewizja, Internet). Absolwent rozumie podstawowe procesy życia politycznego, społecznego, gospodarczego i kulturalnego, zarówno w skali lokalno-regionalnej jak i krajowomiędzynarodowej. Rozumie znaczenie mediów masowych w życiu i funkcjonowaniu współczesnego społeczeństwa.

 

Perspektywy zawodowe  

Możliwości zatrudnienia w wielu dziedzinach, między innymi jako:

 •     dziennikarz
 •     rzecznik lub asystent prasowy
 •     pracownik agencji reklamowych
 •     pracownik redakcji radiowych i telewizyjnych
 •     redaktor czasopism i gazet
 •     pracownik portali internetowych
 •     specjalista do spraw public relations
 •     specjalista do spraw projektowania i wdrażania systemów zarządzania informacją
 •     doradca do spraw mediów
 •     pracownik sztabów wyborczych

 

 

DALSZE STUDIA MAGISTERSKIE

Studia magisterskie w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej!


Dzięki zastosowaniu nowatorskiej techniki łączy światłowodowych, które połączyły siedzibę główną GWSH w Katowicach z Nysą  zajęcia odbywają się w Nysie w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej przy ulicy Poznańskiej 1 w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych.STUDIA MAGISTERSKIE GWSH

Studia trwają 2 lata (4 semestry). Po ich ukończeniu student otrzymuje tytuł magistra zarządzania w wybranej specjalności. Są to studia w systemie niestacjonarnym.

 

Dane teleadresowe:

Punkt Rekrutacyjno-Informacyjny w Nysie

 • 77 435 12 54 wew. 23, 24
 • 77 409 04 58, 77 409 04 59
 • 691 564 567
 • www.poznanska.nysa.pl  
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zgodnie z obowiązującym Systemem Bolońskim, absolwenci studiów zawodowych pierwszego stopnia, legitymujący się dyplomem licencjackim, mogą kontynuować naukę na studiach zawodowych drugiego stopnia, tj. magisterskich w różnych kierunkach edukacji, nie tylko  w obszarze specjalności studiów licencjackich.

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe Vademecum

zobacz...

 

         
Wynajem sal
       

zobacz...

 

Centrum Edukacyjne
www.poznanska.nysa.pl

zobacz ...

Our website is protected by DMC Firewall!